AUTO CZĘŚCI

Centrum Tłumików, Akumulatorów, Olejów, Alternatorów i Rozruszników. Największy wybór niskie ceny. Ponadto bardzo duży wybór części do samochodów osobowych i dostawczych. Klimatyzacja – napełnianie, odgrzybianie. Nasze atuty to indywidualne podejście do klienta, rzetelność i profesjonalizm. Nasza firma pod nazwą TOM-CAR działa na rynku konińskim od 2000 r. Jest firmą rodzinną dwupokoleniową – rozwinięciem firmy Motozbyt, która istnieje od 1983 roku. Przez ten czas zdobyliśmy duże uznanie i zaufanie klientów.

Ofertę swoją kierujemy do odbiorców indywidualnych, warsztatów mechanicznych oraz sklepów motoryzacyjnych. Wciąż dążymy do ciągłego rozwoju firmy, poszerzamy asortyment i swoją wiedzę. Dewizą naszą jest przede wszystkim zadowolenie klienta i elastyczność wobec jego wymagań.

Firma nasza prowadzi sprzedaż akcesoriów i części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Asortyment nasz jest bardzo bogaty, posiadamy na stanie około 15 000 referencji. Staramy się zadowolić każdą grupę klientów, dlatego oferujemy części które są montowane do samochodów przy produkcji seryjnej, a także ich tańsze zamienniki. Duża ilość części dostępna od ręki, możliwość wyboru jakości części, szybka realizacja, części pod zamówienie oraz atrakcyjna cena, sprawiają że nasza firma należy do wyróżniających się firm w naszym regionie.

Od początku istnienia naszej firmy oczkiem w głowie są dwie linie towarów tłumiki oraz akumulatory. Bardzo duży wybór producentów akumulatorów, oraz około 2000 rodzajów tłumików dostępnych od ręki, czyni nas liderami w tych produktach na rynku konińskim. Pragniemy poinformować, że od 2010 roku specjalizujemy się również w Alternatorach i Rozrusznikach do każdego pojazdu i wszystkich podzespołach do nich. Nasza oferta jest największa w Koninie a wszystkie podzespoły są renomowanych firm. Jeśli szukasz Alternatora, rozrusznika albo jakiejś części do nich zapraszamy do naszej firmy.

Firma TOM-CAR to również: klimatyzacja - napełnianie i odgrzybianie. Napełniamy klimatyzację profesjonalnym urządzeniem firmy Magneti Marelli, a odgrzybiamy ozonem, który jest najskuteczniejszy w walce z różnego rodzaju grzybami.Kontakt
TOM CAR AUTO CZĘŚCI
ul. Przemysłowa 49
62-510 Konin
63 243 79 08
tomcar.konin@wp.pl
tomcar.konin.pl