O firmie

Auto Części Sklep motoryzacyjny

zdjęcie do zakładki o firmie 1.jpg

Sprawdzony sklep motoryzacyjny i hurtownia w Koninie

Nasza firma pod nazwą TOMCAR działa na rynku konińskim od 2000 r. Jest firmą rodzinną dwupokoleniową – rozwinięciem firmy Motozbyt, która istniała od 1983 roku. Zajmujemy się dystrybucją części zamiennych wysokiej jakości ale to nie wszystko, ponieważ mamy w swojej ofercie również części oryginalne, a także akcesoria i chemię do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo szeroka i to nas wyróżnia!

Naszą ideą jest zaoferowanie dobrej jakości części w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalna obsługa klienta. Współpraca oparta jest na wzajemnym szacunku i wspólnym dążeniu do celu, jakim jest stawanie się coraz lepszym.

zdjęcie do zakładki o firmie 2.jpg

Jesteśmy partnerem ogólnopolskiej sieci zrzeszającej hurtownie, warsztaty i sklepy motoryzacyjne w całej Polsce - ProfiAuto. W naszej hurtowni dostępnych jest ponad 350 000 części zamiennych i innych akcesoriów samochodowych od ponad 250 dostawców w korzystnej cenie!

To jednak nie wszystkie atuty, które czekają na Ciebie. Siłę naszego sklepu i hurtowni motoryzacyjnej stanowi wykwalifikowany, zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wielką pasją do motoryzacji. Nasi pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę na branżowych szkoleniach oraz kursach. Nie da się ukryć, że to właśnie fachowy zespół, najlepszy wybór części oraz przystępne ceny sprawiają, że cieszymy się nieustającym zaufaniem klientów.

Oferta naszej hurtowni i sklepu motoryzacyjnego w Koninie skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – w tym do firm transportowych oraz warsztatów.

Dzisiaj dysponujemy dużym magazynem części dostępnych od ręki dzięki czemu jesteśmy gotowi aby spełniać Państwa oczekiwania.

Zobacz galerię zdjęć »